Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.

با سلام

با سلام خدمت پژوهشگران محترم ثبت نام در سیستم پژوهشیار به صورت اتوماتیک بوده و برای همه آزاد میباشد شما برای ورود به سیستم نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارید:
1-نام کاربری همان آدرس ایمیل میباشد که در ثبت نام وارد میکنید دقت نمایید در هنگام ثبت نام از آدرس ایمیلی استفاده کنید که فعال باشد تا بتوانید برای گرفتن رمز ورود و اطلاع رسانی از طریق آن مطلع شوید.
2-رمز عبور به صورت اتوماتیک بعد از ثبت نام به صورت ایمیل به ایمیلی که به هنگام ثبت نام وارد کرده اید، فرستاده میشود این ایمیل را میتوانید در inbox و در صورت عدم وجود در inbox در فولدرهای trash و یا spam و یا bulk پیدا کنید. این اقدام حداکثر ظرف مدت چند دقیقه بعد از ثبت نام صورت میگیرد (مگر آنکه مراکز ارسال کننده ایمیل مشکلی داشته باشند). در صورتیکه رمز عبور به هیچکدام از فولدرهای ایمیل، ارسال نشده بود بعد از اطمینان از اینکه ایمیل شما فعال میباشد ، این آدرس ایمیل را به شماره 30007912000012 پیامک بزنید.(و یا با شماره تلفن 81633619-20تماس بگیرید)
توجه :به هنگام ورود نام کاربری باید حتما آدرس کامل ایمیل را وارد کنید و این آدرس ایمیل باید همان آدرس ایمیلی باشد که به هنگام ثبت نام وارد کرده اید مثلا اگر آدرس ایمیل شما از ایمیل سینای دانشگاه میباشد و شما هم به هنگام ثبت نام آدرس کامل یعنی با sina وارد کرده اید نام کاربری باید با sina وارد باشد و اگر نام کاربری را بدون sina به کار برده اید به هنگام ورود آدرس را بدون sina به کار ببرید. نمونه های غلط: 1- reza-jafari@tums.ac.ir ( که درست آن reza_jafari@tums.ac.ir بوده است2-rezaii@sina.tums.ac.ir( که درست آن rezaii@tums.ac.ir بوده است)3-rezaii @tums.ac.ir( که درست آن rezaii@tums.ac.ir بوده است.در تمامی حالتهای فوق آدرس ایمیل درست نبوده و ایمیل یا پیامک ارسال نخواهد شد.
نکته : بعد از ورود اگر پروفایل خود را کامل وارد نکرده باشید پروفایل برای شما باز میشود و لازم است حتما موارد ستاره دار را کامل کنید وگرنه سیستم به شما اجازه کار با منوهای برنامه پژوهشیار را نمیدهد

۱:۰۴ : ساعت ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ : تاريخ

خروج

ارتباط با ما تغيير زبان=F7جهت ورود به محيط کاربري خود روي گزينه ورود اعضا کليک کنيد

( ۱۳۹۶/۱۰/۲۵) نحوه ارتباط با ادمین سامانه پژوهشیار

برای ارتباط با ادمین سامانه پژوهشیار صرفا از طریق ارسال ایمیل به نشانی research@tums.ac.ir و یا rmo@tums.ac.ir اقدام نمایید. ظرف 24 ساعت کاری به سوال یا درخواست شما پاسخ داده خواهد شد.

( ۱۳۹۳/۰۳/۲۴) لینک مستقیم قسمت اطلاع رسانی پژوهشیار شامل راهنماها و فایلهای لازم

http://research.tums.ac.ir/informatics.phtml

( ۱۳۹۲/۱۰/۱۱) قابل توجه دانشجویان و اساتید راهنما (اطلاعیه شماره 3 ارسال پایان نامه)

در صورتیکه در هنگام ثبت نام محل کار محلی به غیر از دانشکده محل تحصیل انتخاب شده باشد ادامه روند رسیدگی با مشکل مواجه می شود. برای این منظور درخواست خود را با ذکر مشخصات خود و شماره همراه و شماره دانشجویی به آدرس research@tums.ac.ir ارسال فرمایید. درخواستهای دریافتی در روزهای کاری در همان روز بررسی شده و پاسخ داده می شود. لطفا از تماس تلفنی با همکاران مدیریت امور پژوهشی در این خصوص خودداری فرمایید.
- استاد راهنمای اول برای تایید پایان نامه باید وارد محیط کاربری خود شده و از بخش "پایان نامه ها( استاد راهنما هستید)" پایان نامه مورد نظر را پیدا نموده و در قسمت مربوطه باکس ستون "تایید استاد" را تیک زده و سپس روی آیکون تایید در پایین صفحه کلیک نماید. در صورت ثبت صحیح ، عبارت "تایید شده" در ستون "تایید استاد" درج خواهد شد.

( ۱۳۹۲/۱۰/۱۱) نکاتی در رابطه با انتخاب استاد راهنما و مشاور (اطلاعیه شماره 2 ارسال پایان نامه)

برای انتخاب اساتید راهنما و مشاور لازم است به ترتیب زیر عمل نمائید1-ابتدا سمت فرد مورد نظر) استاد راهنما اول، دوم و مشاور اول و دوم) را از Tabمربوطه انتخاب کنید.2- نام خانوادگی یا قسمتی از نام خانوادگی را در فیلد مربوطه وارد نمائید(توضیح: به علت عدم مشابهت کیبوردی های دستگاههای مختلف با همدیگر بعضی از حروف مندرج در نام خانوادگی مانند حروف ک و ی -علیرغم موجود بودن در سامانه- ممکن است توسط جستجو یافت نشود به این منظور قسمتی از نام خانوادگی را انتخاب کنید که حروف فوق را نداشته باشد) .3- برای محدود کردن جستجو می توانید نام کوچک یا بخشی از آن و یا اطلاعات سایر فیلد ها را نیز وارد نمائید.4-پس از انتخاب جستجو درصورتیکه تعداد موارد یافت شده زیاد بود، برای انتخاب فرد مورد نظر خود، به تخصص وی توجه نمائید.5-از لیست ارائه شده فرد مورد نظر را انتخاب نموده و روی گزینه -اعمال- کلیک نمائید. در صورت ثبت صحیح ، نام استاد مورد نظر در ذیل صفحه به نمایش درخواهد آمد.

( ۱۳۹۲/۰۹/۱۰) ضرورت داشتن شماره حساب بانک ملت جهت پرداخت طرحها

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی و محققین ارجمند میرساند از آن جهت که از این تاریخ به بعد پرداخت های مربوط به طرحها لازم است به حسابهای بانک ملت واریز گردد فلذا خواهشمند است نسبت به اصلاح اطلاعات حساب خود در پروفایل سامانه پژوهشیار اقدام نمایید.

( ۱۳۹۲/۰۳/۰۷) نکاتی در رابطه با ثبت نام مجریان و دانشجویان و دریافت رمز عبور(اطلاعیه شماره 1 ثبت نام برای طرح(مجری) و پایان نامه(دانشجو))

از پژوهشگران محترم تقاضا می شود هنگام ثبت نام موارد زیر را رعایت نمایند: 1- تکمیل تمامی موارد اعم از ستاره دار و غیر ستاره دار لازم است. 2- ایمیل ثبت نامی به منزله نام کاربری است لذا در ثبت صحیح آن دقت فرمایید. 3- شماره تلفن همراه خود را حتما درست وارد نمایید. 4- دانشجویان محترم برای ثبت پایان نامه حتما محل مربوطه را تیک زده و شماره دانشجویی را درست وارد فرمایید. (اگر محل مربوطه تیک زده نشود محیط کاربری شما متفاوت با محیط ارسال پایان نامه خواهد بود). 5- دانشجویان محترم در هنگام ثبت نام محل کار را حتما دانشکده محل تحصیل انتخاب کنید و از انتخاب مرکز یا بیمارستان خودداری نمایید. 6- ثبت نام در صورتی موفقیت آمیز هست که نام کاربری و رمز عبور در صفحه نمایش داده شود. 7- همچنینی برای دریافت رمز عبور می توانید از قسمت بازنشانی رمز عبور استفاده کنید. 8-در صورتیکه با انجام بند 7 موفق به دریافت رمز عبور نشدید نام و نام خانوادگی خود را همراه با اطلاعات کاربری شامل ایمیل و شماره موبایل وارد شده در هنگام ثبت نام تحت موضوع "درخواست پسوورد" به آدرس research@tums.ac.ir ارسال نمایید. حداکثر ظرف 24 ساعت در ایام اداری و غیر تعطیل موضوع بررسی و نتیجه به اطلاع خواهد رسید. لطفا برای درخواست رمز عبور فقط از این طریق اقدام فرمایید

 
 By: Peyvandco.com کاربران برخط : 1