Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.

با سلام

با سلام خدمت پژوهشگران محترم ثبت نام در سیستم پژوهشیار به صورت اتوماتیک بوده و برای همه آزاد میباشد شما برای ورود به سیستم نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارید:
1-نام کاربری همان آدرس ایمیل میباشد که در ثبت نام وارد میکنید دقت نمایید در هنگام ثبت نام از آدرس ایمیلی استفاده کنید که فعال باشد تا بتوانید برای گرفتن رمز ورود و اطلاع رسانی از طریق آن مطلع شوید.
2-رمز عبور به صورت اتوماتیک بعد از ثبت نام به صورت ایمیل به ایمیلی که به هنگام ثبت نام وارد کرده اید، فرستاده میشود این ایمیل را میتوانید در inbox و در صورت عدم وجود در inbox در فولدرهای trash و یا spam و یا bulk پیدا کنید. این اقدام حداکثر ظرف مدت چند دقیقه بعد از ثبت نام صورت میگیرد (مگر آنکه مراکز ارسال کننده ایمیل مشکلی داشته باشند). در صورتیکه رمز عبور به هیچکدام از فولدرهای ایمیل، ارسال نشده بود بعد از اطمینان از اینکه ایمیل شما فعال میباشد ، این آدرس ایمیل را به شماره 30007912000012 پیامک بزنید.(و یا با شماره تلفن 81633619-20تماس بگیرید)
توجه :به هنگام ورود نام کاربری باید حتما آدرس کامل ایمیل را وارد کنید و این آدرس ایمیل باید همان آدرس ایمیلی باشد که به هنگام ثبت نام وارد کرده اید مثلا اگر آدرس ایمیل شما از ایمیل سینای دانشگاه میباشد و شما هم به هنگام ثبت نام آدرس کامل یعنی با sina وارد کرده اید نام کاربری باید با sina وارد باشد و اگر نام کاربری را بدون sina به کار برده اید به هنگام ورود آدرس را بدون sina به کار ببرید. نمونه های غلط: 1- reza-jafari@tums.ac.ir ( که درست آن reza_jafari@tums.ac.ir بوده است2-rezaii@sina.tums.ac.ir( که درست آن rezaii@tums.ac.ir بوده است)3-rezaii @tums.ac.ir( که درست آن rezaii@tums.ac.ir بوده است.در تمامی حالتهای فوق آدرس ایمیل درست نبوده و ایمیل یا پیامک ارسال نخواهد شد.
نکته : بعد از ورود اگر پروفایل خود را کامل وارد نکرده باشید پروفایل برای شما باز میشود و لازم است حتما موارد ستاره دار را کامل کنید وگرنه سیستم به شما اجازه کار با منوهای برنامه پژوهشیار را نمیدهد

۳:۴۸ : ساعت ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ : تاريخ

خروج

ارتباط با ما تغيير زبان=F7جهت ورود به محيط کاربري خود روي گزينه ورود اعضا کليک کنيد

( ۱۳۹۷/۰۴/۱۳) نحوه ارتباط با ادمین سامانه پژوهشیار

پژوهشگران و دانشجویان گرامی؛ جهت رسیدگی به هر گونه سوال و مشکل مربوط به سامانه پژوهشیار کافی است درخواست خود را با ذکر مشخصات فردی، شماره همراه و شماره دانشجویی به آدرس research@tums.ac.ir ارسال فرمایید. درخواستهای دریافتی توسط پشتیبانی سیستم در ساعات کاری و غیر تعطیل در اسرع وقت بررسی شده و پاسخ داده می شود

( ۱۳۹۶/۱۰/۲۵) نکاتی در مورد انتخاب نوع مطالعه و نحوه تامین اعتبار پایان نامه در سامانه پژوهشیار

دانشجویان گرامی,
هنگام تکمیل اطلاعات پایان نامه در محیط کاربری خود، نوع مطالعه (نوع طرح) را به هیچ وجه HSR انتخاب نفرمایید. همچنین تکمیل قسمت نحوه تامین اعتبار اجباری نیست. چنانچه قصد تکمیل این قسمت را داشتید فقط گزینه اعتبار سالیانه دانشکده/ مرکز را انتخاب نمایید. چنانچه موارد فوق رعایت نشود امور مربوط به پایان نامه قابل پیگیری نخواهد بود. با تشکر

( ۱۳۹۳/۰۳/۲۴) لینک مستقیم قسمت اطلاع رسانی پژوهشیار شامل راهنماها و فایلهای لازم

http://research.tums.ac.ir/informatics.phtml

( ۱۳۹۲/۱۰/۱۱) نحوه تایید پایان نامه توسط استاد راهنمای اول در سامانه پژوهشیار

اساتید محترم و دانشجویان گرامی؛
- تایید پایان نامه دانشجو فقط از محیط کاربری استاد راهنمای اول قابل انجام است.
-استاد راهنمای اول برای تایید پایان نامه باید وارد محیط کاربری خود شده و از بخش "پایان نامه های دانشجویان شما" پایان نامه مورد نظر را پیدا نموده و در قسمت مربوط به ستون "تایید استاد" روی کلمه "ندارد" کلیک نموده و صفحات بعدی را نیز "تایید" نماید. در صورت ثبت صحیح ، عبارت "تایید شده" در ستون "تایید استاد" درج خواهد شد.
- چنانچه با وجود انتخاب نام استاد راهنمای اول از طرف دانشجو، وی قادر به مشاهده پایان نامه در محیط کاربری خود نباشد، موضوع را به آدرس research@tums.ac.ir ارسال نمایید تا بررسی و مرتفع شود.


( ۱۳۹۲/۱۰/۱۱) نکاتی در رابطه با انتخاب استاد راهنما و مشاور (اطلاعیه شماره 2 ارسال پایان نامه)

دانشجویان گرامی،
برای انتخاب اساتید راهنما و مشاور لازم است به ترتیب زیر عمل نمائید1-ابتدا سمت فرد مورد نظر) استاد راهنما اول، دوم و مشاور اول و دوم) را انتخاب کنید.2- نام خانوادگی یا قسمتی از نام خانوادگی را در فیلد مربوطه وارد نمائید(توضیح: به علت عدم مشابهت کیبوردی های دستگاههای مختلف با همدیگر بعضی از حروف مندرج در نام خانوادگی مانند حروف ک و ی -علیرغم موجود بودن در سامانه- ممکن است توسط جستجو یافت نشود به این منظور قسمتی از نام خانوادگی را انتخاب کنید که حروف فوق را نداشته باشد) .3- برای محدود کردن جستجو می توانید نام کوچک یا بخشی از آن و یا اطلاعات سایر فیلد ها را نیز وارد نمائید.4-پس از انتخاب جستجو درصورتیکه تعداد موارد یافت شده زیاد بود، برای انتخاب فرد مورد نظر خود، به تخصص وی توجه نمائید.5-از لیست ارائه شده فرد مورد نظر را انتخاب نموده و روی گزینه -اعمال- کلیک نمائید. در صورت ثبت صحیح ، نام استاد مورد نظر در ذیل صفحه به نمایش درخواهد آمد.
لازم به ذکر است استاد راهنما یا مشاور باید قبلا به عنوان مجری در پژوهشیار عضو شده باشند تا اسامی آنها به عنوان استاد راهنما یا مشاور قابل مشاهده باشد. در صورتیکه استاد راهنما یا مشاور تا کنون در سامانه عضو نبوده اند، از ایشان بخواهید که با مراجعه به صفحه اصلی پژوهشیار اقدام به ایجاد حساب کاربری برای خود نمایند.

( ۱۳۹۲/۰۹/۱۰) قابل توجه دانشجویانی که قبلا در سامانه پژوهشیار حساب کاربری داشته اند

دانشجوی گرامی؛
اگر قبلا برای ثبت طرح تحقیقاتی و یا پایان نامه مقطع تحصیلی قبلی خود در سامانه پژوهشیار حساب کاربری ایجاد کرده اید برای ثبت پایان نامه مقاطع تحصیلی بعدی می بایست حساب کاربری جدیدی داشته باشید. قبل از هر اقدامی یک ایمیل در خصوص همین موضوع به آدرس research@tums.ac.ir ارسال نمایید تا از طریق پشتیبیانی سیستم امکان ثبت نام مجدد برای شما فراهم شود.


( ۱۳۹۲/۰۳/۰۷) نکاتی در رابطه با ایجاد حساب کاربری در سامانه و دریافت رمز عبور

از پژوهشگران و دانشجویان محترم تقاضا می شود هنگام ایجاد حساب کاربری و عضویت در سامانه موارد زیر را رعایت نمایند: 1- تکمیل تمامی موارد اعم از ستاره دار و غیر ستاره دار لازم است. 2- ایمیل ثبت نامی به منزله نام کاربری است لذا در ثبت صحیح آن دقت فرمایید. 3- شماره تلفن همراه خود را حتما درست وارد نمایید. 4- دانشجویان محترم برای ثبت پایان نامه حتما محل مربوطه را تیک زده و شماره دانشجویی را درست وارد فرمایید. (اگر محل مربوطه تیک زده نشود محیط کاربری شما متفاوت با محیط ارسال پایان نامه خواهد بود). 5- دانشجویان محترم در هنگام ثبت نام محل کار را حتما دانشکده محل تحصیل انتخاب کنید و از انتخاب مرکز یا بیمارستان خودداری نمایید. 6- چنانچه رمز عبور برای شما ارسال نشد و یا رمز خود را فراموش کرده اید، برای دریافت مجدد رمز عبور می توانید از قسمت بازنشانی رمز عبور استفاده کنید. 7-در صورتیکه با انجام بند 6 موفق به دریافت رمز عبور نشدید نام و نام خانوادگی خود را همراه با اطلاعات کاربری شامل ایمیل و شماره موبایل وارد شده در هنگام ثبت نام تحت موضوع "درخواست پسوورد" به آدرس research@tums.ac.ir ارسال نمایید. در ایام اداری و غیر تعطیل در اسرع وقت موضوع بررسی و نتیجه از طریق ایمیل به اطلاع خواهد رسید.

 
 By: Peyvandco.com کاربران برخط : 0